صفحه اصلی / وکیل نفقه / وکیل حقوقی / وکیل حقوقی تلفنی
وکیل در ورامین وکیل در ورامین/وکیل خوب در ورامین/وکیل طلاق در ورامین
وکیل حقوقی تلفنی

وکیل حقوقی تلفنی

وکیل حقوقی تلفنی

ممکن است شما مشکل حقوقی داشته باشید و به یک وکیل حقوقی تلفنی نیاز داشته باشید. در اینصورت می توانید با شماره ۰۲۱۸۶۱۲۹۲۰۸ تماس گرفته و مشاوره حقوقی داشته باشید.

آقای دکتر امیرنجات مشاوره حقوقی کامل در این زمینه به شما می دهد.

وکیل حقوقی تلفنی
وکیل حقوقی تلفنی

وکیل حقوقی تلفنی کیست

یکی از راههای اصلی برقراری ارتباط با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی رایگان از طریق تلفن است. مشاوره تلفنی راهی برای طرح بسیاری از سوالات و نگرانی های حقوقی خود با یک مشاور و دستیابی به یک راه حل قانونی است.

وکیل  حقوقی تلفنی چگونه است

لازم به ذکر است که مشاوره حقوقی تلفنی در مواردی که نیاز به بررسی اسناد طرفین نباشد بسیار مفید است.
برخی از پرونده های حقوقی و حقوقی مستلزم تجدیدنظر در اسناد است ، به عنوان مثال در دعاوی مربوط به پیش فروش آپارتمان و قراردادهای ساختمانی ، وجود شرط یا بند در مفاد قرارداد ممکن است نحوه رسیدگی به پرونده را تغییر دهد.
بدیهی است که در دعاوی جدی مانند دعاوی مربوط به املاک و مستغلات و دعاوی مربوط به تعهدات بررسی اسناد ، بسیار ضروری است و بنابراین نمی توان صرفاً با مشاوره حقوقی اکتفا کرد.

در برخی موارد ، ارائه مشاوره حقوقی برای حل و فصل مسائل مستلزم بررسی دقیق اسناد ، از جمله دادخواست های خانوادگی یا مشاوره حقوقی قبل از ازدواج و همچنین نحوه برگزاری جلسات صلح و سازش نیست.
در چنین مواردی می توانید از طریق تلفن با وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید. موسسه حقوقی ما از سال ۲۰۱۴ موفق شده است ، فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است ، روزانه ده ها مشاوره تلفنی با متقاضیان ارائه می دهد ، و آمار قابل قبولی برای کمک حقوقی به مشتریان آنها باقی مانده است. برو

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

اگر می توانید به صورت حضوری با یک وکیل اساسی مشورت کنید ، توصیه می شود از خدمات مشاوره حضوری استفاده کنید. علم حقوق بسیار گسترده و بسیار مفصل است. غفلت از یک نکته حقوقی می تواند روند پرونده را کاملاً تغییر دهد.

به عنوان مثال ، اگر شوهر اسناد مربوط به تأمین محل اقامت مستقل در دادخواست علیه زن را در اختیار دادگاه قرار ندهد ، زن می تواند از دادگاه بخواهد موضوع مسكن مستقل را به یك مددكار اجتماعی منتقل كند.
واضح است که در مشاوره حقوقی حقوقی می توان این موضوع را از مکالمه حذف کرد و اعلام نکرد ، در این صورت نمی توان انتظار ۱۰۰٪ مشاوره حقوقی مطلوب از مکالمه تلفنی را داشت.

بدیهی است که در شرایطی که مراجعه حضوری امکان پذیر نباشد و به دلایلی مانند مسافت و عدم امکان مشاوره حقوقی از طریق تلفن می تواند راه حل مناسبی تلقی شود.

نمونه سوالاتی که می توان در مشاوره حقوقی تلفنی پرسید

سوالات  مطرح شده در قالب مشاوره حقوقی از طریق تلفن باید مختصر و مختصر باشد و موضوع اصلی اختلاف را پوشش دهد ، به عنوان مثال با پرسیدن مشاوره حقوقی:

در صورت درخواست طرف مقابل چه ایرادهایی را می توان زد؟
در جلسه دادرسی چه نکاتی باید ذکر شود؟
در چه موضوعاتی و با چه محوری باید دفاعی سازماندهی شود؟
چگونه یک آزمایش می تواند به بهترین نتیجه برای فرد منجر شود؟
اگر نتیجه مطلوب حاصل نشود چه می کنید؟
اگر طرف مقابل نتیجه مطلوبی را بدست آورد ، آیا می تواند اقدام کند؟
در برخی موارد ، مشتری ها تماس تلفنی برقرار می كنند كه وكیل مطمئناً نمی تواند به سوالات آنها پاسخ دهد ، مثلاً ساعت كدام ساعت است ، اگر شخص معترض است یا می توان ادله ای را استناد كرد. رأی نقض خواهد شد.

 

این سوالات  جنبه حقوقی ندارند و بیشتر شبیه پیش بینی هایی هستند که وکیل و مشاور حقوقی قادر به پاسخگویی در این موارد نیستند.

افراد در مواردی که نیازی به تهیه لایحه یا دادخواست ندارند ، از طریق تلفن مشاوره حقوقی دریافت می کنند ، زیرا تهیه یک دادخواست و فاکتور به عنوان بخشی از مشاوره حضوری یا بصورت آنلاین امکان پذیر است.

هدف ما این است که بتوانیم هرچه بهتر به تماسهای تلفنی متقاضیان پاسخ دهیم و در این راستا ، گام کوچکی در جهت تحقق حق عدالت و حمایت از حقوق افراد در مراحل قانونی بر خواهیم داشت.

اما در پایان توصیه می شود که از مشاوره حضوری با وکیل حضوری و ارائه مستندات بهره مند شوید و در صورت عدم امکان تماس تلفنی با ما تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی تلفنی به عنوان یک درمان فوری برای مشکل حقوقی شما تجویز می شود ، اما درمان قطعی نیاز به بررسی شواهد دارد.

در صورت تمایل ، اداره مشاوره حقوقی می تواند با اعلام شماره های تماس یا ارسال پیام از طریق پیام رسان های واتس اپ و اینستاگرام با ما تماس بگیرد.

 

مشاوران حقوقی و وکلائی مجرب را برای خدمت رسانی به شما عزیزان استخدام کرده ایم که هرکدام دارای تجربه و تخصص در زمینه های مختلف هستند تا بتوانیم در زمینه مقدس قانون به شما کمک کنیم.

موفقیت هرگز اتفاقی نیست.

موفقیت نیاز به تلاش ، سخت کوشی و تجربه میدانی دارد.
برای موفقیت در یک پرونده قضایی در کمترین زمان و کمترین هزینه ، شما به یک وکیل باتجربه و متعهد نیاز دارید و موسسه حقوقی دادگستری این امکان را در اسرع وقت و در هر زمان از روز به شما عزیزان ارائه می دهد. روز یا شب شما نیاز دارید. برای اتصال به مشاوره حقوقی تلفنی تنها کافیست با تلفن ثابت در سراسر کشور و بدون پیش شماره و کد با شماره ۰۲۱۸۶۱۲۹۲۰۸  تماس بگیرید.

مشاوره  با وکیل حقوقی

مشاوره حقوقی می تواند یکی از اساسی ترین نیازهای جامعه امروز باشد و اگر این مشاوره خوب ، مشارکت آمیز ، دلسوزانه و به موقع باشد ، می تواند از بروز بسیاری از موارد حقوقی جلوگیری کند ، به همین دلیل امروز می خواهیم قبل از امضای قرارداد با یک وکیل مشورت کنیم قرارداد. یا هرگونه اقدام قانونی تشدید شده است.
دلایل اهمیت مشاوره حقوقی:

 دلایل اهمیت مشاوره تلفنی با وکیل حقوقی:

به دلیل امور حقوقی و تجارب وکالت در موارد مختلف ، مشاهده شده است که افراد به دلیل عدم آگاهی از موضوعات مختلف حقوقی دچار مشکل می شوند. برای حل این مسائل وقت ، هزینه و انرژی زیادی از افراد با مشاوره حقوقی یا وکیل آنلاین گرفته شده است آشنا شدن به این مسائل و به راحتی قابل حل به موقع است ، موسسه حقوقی دادگستری امکان تماس با افراد با تجربه را به شما داده است وکلا و مشاوران حقوقی شبانه روزی.

مشاوره حقوقی از طریق تلفن بصورت آنلاین
مشاوره حقوقی بصورت آنلاین از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور: ۰۲۱۸۶۱۲۸۶۷۰

مشاوره تلفنی با وکیل به چه نحوی است

مشاوره حقوقی رایگان از طریق وکیل محمد امیرنجات  – وکیل پایه یک دادگستری: امروزه به دلیل شرایط موجود ، افراد در زمینه مشاوره و مشاوره تخصصی در زمینه های مختلف حقوقی با مشکلات و موانعی روبرو می شوند.

این موارد شامل هزینه مشاوره حضوری ، زمان و مسافت ، عدم توانایی در مذاکره با وکیل در شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا و نیاز به جلوگیری از سفرهای غیرضروری است که منجر به مهمان نوازی می شود. برای افراد در ابتدا ، این مسئله را از طریق تلفن مطرح کنید و با وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید و از طریق تلفن مشاوره حقوقی دریافت کنید. سپس در صورت لزوم ، آنها برای ادامه کار باید شخصاً به دفتر وکالت مراجعه کنند.

چه مواردی می تواند در یک مشاوره تلفنی با یک وکیل مورد بحث قرار گیرد؟

بنابراین می توان موضوعات مختلفی را مطرح کرد که به برخی از آنها اشاره خواهد شد.

بهترین مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

بهترین مشاور حقوقی تلفنی شخصی است که علاوه بر دانش حقوقی کافی و آگاهی عمیق از امور مختلف ، مراحل قانونی را نیز بلد باشد و بدون توجه به توان مالی متقاضی ، مشاوره لازم و جامع را ارائه می دهد. اما باید توجه داشت که به دلیل کمبود وقت و عدم دسترسی به اسنادی که در اختیار مشاور متقاضی قرار دارد ، حضور شما در دفتر حقوقی برای دریافت مشاوره حضوری کارآمدتر خواهد بود

مشاوره حقوقی

با توجه به دامنه گسترده ای از موضوعات حقوقی و وجود یک روند قانونی پیچیده در اکثر این موارد ، مشاور حقوقی باید از طریق تلفن با متقاضی تماس بگیرد تا در مورد موارد حقوقی مشاوره لازم را ارائه دهد تا فرد بتواند بهترین راه را برای به نتیجه رسید نظر خود را انتخاب کنید یا پیگیری پرونده خود را به این وکیل بسپارید.

مشاوره حقوقی تلفنی
مشاور دعاوی مدنی

دعاوی مربوط به دارایی مانند تخلیه ، تحویل کالا ، تهیه اسناد و … مشکلاتی است که افراد بدون داشتن دانش حقوقی به تنهایی بدون حضور وکیل یا مشاور حقوقی ، در صورت مواجهه با این مشکلات ، نه تنها به خواسته خود نمی رسند ، اما می تواند منجر به نقض حقوق آنها شود. بنابراین بهتر است آنها از ابتدا با مشاوره تلفنی با وکیل دادگستری پایه و سپس تحویل پرونده خود به آنها ، از حقوق خود محافظت کنند.

درباره وکیل املاک برای بخش املاک بیشتر بیاموزید

مشاوره در مورد جرایم اینترنتی

جرایمی مانند سرقت و کلاهبرداری رایانه که موضوعات نسبتاً جدیدی هستند اما جامعه را تحت تأثیر قرار می دهند ، که به دلیل حساسیت موضوع و پیامدهای آن توصیه می شود بدون راهنمایی و حمایت وکیل متخصص در این موارد اقدامی انجام نشود . عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

مشاور دعاوی خانوادگی

موارد خانوادگی مانند مهریه ، نفقه ، ملاقات با کودک ، طلاق و … برخی از مواردی است که افراد درگیر در این امور می توانند با تماس با یک وکیل متخصص در امور خانواده و گرفتن مشاوره از وی بهترین تصمیم را بگیرند.

مشاوره در امور کیفری

در مشاوره حقوقی تلفنی برای پرونده های کیفری ، وکیل می تواند با بررسی موضوع و استفاده از تجربیات خود ، بهترین مشاوره را ارائه دهد. در پرونده های جنایی ، حضور یک وکیل متخصص برای تأمین اعدام های کیفری سنگین بیش از سایر موارد مهم است.

درباره مشاوره حقوقی کلاهبرداری بیشتر بدانید

بهترین وکیل مشاوره حقوقی تلفنی

در حالی که در طول مشاوره تلفنی ، وکیل نمی تواند اسناد و مدارک پرونده را با شخص ببیند و مردم ممکن است موارد بسیار مهم را به مشاور یا وکیل نگویند. یک وکیل در این زمینه برای داشتن دانش عمیق در مورد موضوعات مختلف حقوقی ، کیفری و خانوادگی در بهترین موقعیت است تا بتواند از زوایای مختلف به پرونده نگاه کند و جامع ترین و بهترین مشاوره را در این زمینه ارائه دهد

در آخر پیشنهاد می شود که پس از دریافت مشاوره حقوقی و تصمیم گیری لازم برای شروع اقدام ، با مراجعه به دفتر وکالت و ارائه مدارک موجود نسبت به پرونده خود اقدامات بیشتری انجام دهید.

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در ، بهترین و جامع ترین مشاوره حقوقی را از طریق تلفن در هر منطقه دریافت کنید

درباره amir

این مطالب را نیز ببینید!

 نحوه اجرا رای در شورا حل اختلاف/اجرا رای در شورا حل اختلاف

 نحوه اجرا رای در شورا حل اختلاف اجرای آرای شورای حل اختلاف شورای حل اختلاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.