وکیل در اندیشه وکیل پایه ی وکیل حقوقی برای مهاجرت|وکیل مهاجرت|بهترین وکیل مهاجرت وکیل حقوقی در ایتالیا ک دادگستری
وکیل در اندیشه

وکیل حقوقی در ایتالیا

 وکیل حقوقی در ایتالیا یکی از موضوعاتی است که در این مقاله می توانیم در خدمت شما باشیم.در ادامه می توانید مقاله ما را خوانده و در قسمت نتیجه گیری شماره ما را بردارید و با ما تماس حاصل نمایید.

فهرست مطالب

وکیل حقوقی ایتالیا کیست

وکیل حقوقی در ایتالیا: در صورتی که شما بخواهید از وکیل حقوقی استفاده نمایید فقط خدمات حقوقی دکتر محمد امیرنجات را استفاده کنید.دکتر محمد امیرنجات متخصص حقوق ایتالیا و ایران است.جهت مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

وکیل حقوقی در ایتالیا
وکیل حقوقی در ایتالیا

انواع پرونده های حقوقی در ایتالیا:

ایتالیا ، مهاجرت ، وکالت ، اقامت ، ثبت مشاغل ، تحصیلات ، نمایندگی ، خرید و اجاره ملک ، سرمایه گذاری ،تجارت ، خدمات بانکی ، خدمات ارزی ، خدمات بیمه ، بیمه ، وقت سفارت ، اخذ پاسپورت ایتالیایی ، مهاجرت ،قانون ، اقامت ، ثبت مشاغل ، آموزش ، نمایندگی ، خرید و اجاره ملک ، سرمایه گذاری ، تجارت ، بانکداری ،خدمات صرافی ، خدمات بیمه ، وقت سفارت ، اخذ پاسپورت
اخذ اقامت ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، اخذ ویزای ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، پذیرش وکیل ایتالیایی (اروپا ، شینگن) ،مهاجرت به ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، اخذ پاسپورت ایتالیا (اروپا ، شینگن) ) ، ثبت شرکت ایتالیایی (اروپا ، شینگن) ، به دست آوردن یک شریک تجاری ایتالیایی (اروپا ، شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی در ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، سرمایه گذاری در ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، خرید و اجاره یک ملک ایتالیایی ( اروپا ، شینگن) ، ویزای دانشجویی ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، ویزای کار ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، شرکت ایتالیایی (اروپا ، شینگن) ، واردات ایتالیا (شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، مالی انتقال به ارزهای ایتالیایی (اروپا) ، شینگن) ، خدمات بیمه ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، اخراج از ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، رد رد شدن از ایتالیا (اروپا ، شینگن) ، انتصاب سفارت ایتالیا (شهرهای رو من ، میلان ، تورنمنت ، جنوا ، پالرمو ، فلورن ce و کاتانیا و غیره) برای کسب اطلاعات بیشتر و تصمیم گیری بهتر می توانید به وب سایت های موسسه حقوقی حقوق دان مراجعه کنید.

نقش وکیل حقوقی در ایتالیا

موسسه حقوق حقوقدان  آماده پیگیری کلیه امور حقوقی ایرانیان در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و …) است. خدمات حقوقی (گرفتن وکیل و مشاور) این امر ضروری است.زیرا تعداد زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف در حال حاضر در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) زندگی می کنند و به دلیل وابستگی مادی و معنوی خود ، نیاز به خدمات حقوقی و پیگرد

قانونی در دادگاه و مقامات اداری. .

خدمات این موسسه حقوقی بین المللی حقوقدان  قادر به انجام این کار در ایتالیا است

(اتحادیه اروپا ، شینگن) به شرح زیر است:
۱- برای اخذ انواع ویزا و تعیین وقت سفارت ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) نمایندگی و مشاوره را بپذیرید.۲- پذیرش نمایندگی و مشاوره برای اخذ اقامت ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ۳- قبول وکالت نامه و مشاوره برای رد رد (رد) سفارت ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن)
۴- قبول نمایندگی و مشاوره برای حل و فصل اخراج (اخراج) از ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن)
۵- هنگام ثبت شرکت در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و غیره) نمایندگی و مشاوره را بپذیرید.
۶- پذیرش نمایندگی و مشاوره در ثبت شعب در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و غیره)
۷- قبول نمایندگی و مشاوره برای به دست آوردن شریک تجاری در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و غیره)
۸- پذیرش نمایندگی و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری (صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، ترخیص و ترخیص کالا از گمرک ، تنظیم قراردادهای بین المللی) در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن)
۹- وکالت نامه و مشاوره برای خرید ، پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات مسکونی ، اداری و تجاری در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) را قبول کنید (شهرهای رم ، میلان ، تورنو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا ، و غیره.)
۱۰- پذیرش نمایندگی و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و غیره)
۱۱- نمایندگی و مشاوره در کلیه موارد حقوقی و کیفری ایتالیا را قبول کنید (اتحادیه اروپا ،
اطلاعات بیشتر درباره این منبع منبع متن منبع مورد نیاز برای اطلاعات ترجمه اضافی است

خدمات موسسه حقوقی وکیل در ایتالیا

موسسه حقوق بین الملل سپند آفرین یاسنا آماده پیگیری کلیه امور حقوقی ایرانیان در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و …) است. خدمات حقوقی (گرفتن وکیل و مشاور) این امر ضروری است زیرا تعداد زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف در حال حاضر در ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) زندگی می کنند و به دلیل وابستگی مادی و معنوی خود ، نیاز به خدمات حقوقی و پیگرد قانونی در دادگاه و مقامات اداری. . خدمات این موسسه حقوقی بین المللی حقوقدان  قادر به انجام این کار در ایتالیا است (اتحادیه اروپا ، شینگن) به شرح زیر است:
موسسه حقوقی حقوقدان  با همکاری کارشناسان و وکلای مشهور فعال در ایتالیا و با سالها تجربه در ثبت شرکتها در ایتالیا و گسترش فعالیتهای تجاری و اخذ اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاقهای ایتالیا و به عنوان نماینده خاص آژانس های جذب سرمایه در اروپا برای ثبت شرکت در ایتالیا و همچنین دریافت اقامت بر اساس ثبت شرکت در ایتالیا برای شما عزیزان ، اعلام تمایل خود برای انجام مراحل ثبت شرکت در ایتالیا و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان میدارد. انواع شرکت ها در ایتالیا (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و غیره)
ایتالیا برای شرکت های خارجی جذاب است. قبل از سرمایه اولیه ، در صورت لزوم ، یک تجارت باید تصمیم بگیرد.که چه نوع شغلی را می خواهد شروع کند.

شرکت های قابل ثبت در ایتالیا

طبق قوانین ایتالیا ، شرکت های زیر می توانند ثبت شوند:
اولین شرکت با مسئولیت محدود (Srl – Societa a responsilitalimitata) برای راه اندازی این نوع مشاغل در ایتالیا حداقل ده هزار یورو زمان لازم است. سهامداران با توجه به سهم خود مقاماتی دارند. سرمایه تقسیم شده و نمی توان در بورس اوراق بهادار آن را نقل قول کرد. دوم: همکاری (SpA – Societa per azioni)  این نوع شرکت ها عمدتا برای شرکت های بزرگ در نظر گرفته شده و حداقل به دو سهامدار نیاز دارد که باید سرمایه اولیه ۱۲۰،۰۰۰ یورو را تأمین کنند. همچنین سرمایه به سهامی تقسیم می شود که در بورس اوراق بهادار قابل بیان است. سوم: مشارکت عمومی: مشارکت عمومی (Snc – Societa in nomecollettivo)
این نوع شرکت ها مستلزم این است که حداقل دو نفر یا دو شخص حقوقی دور هم جمع شوند و قراردادی را امضا کنند تا تحت عنوان یک شرکت فعالیت کند. سرمایه کمی لازم نیست. در صورت مشارکت عمومی ، کلیه اعضا مسئولیت کامل دارند. چهارم: مشارکت محدود (Sas – Societa in coopanditasemplice) شرط اصلی ایجاد این نوع مشارکت مانند مشارکت عمومی است. حداقل یک طرف باید با مسئولیت محدود محدود شود.

و یک طرف معمولاً کاملاً مسئول تعهدات شرکت است
پنجم: مشارکت محدود شده توسط سهام (Sapa – Societa in coopandita per azioni) دو یا چند نفر باید متحد شوند. این نوع مشارکت از آنجا که حداقل یک حزب باید دارای اختیارات محدود و طرف دیگر باید یک عضو عمومی باشد ، بسیار شبیه به شرکت سهامی محدود است.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایتالیا

ثبت شرکت با مسئولیت محدود (Srl – Societa a responsilitalimitata) در ایتالیا شرکت با مسئولیت محدود در ایتالیا چیست؟ در حقوق تجارت ، یک شرکت با مسئولیت محدود ، به صورت خلاصه SRL ،شرکتی با شخصیت حقوقی است که فقط براساس سرمایه سرمایه گذاری شده توسط سهامداران ، مشمول قوانین و مقررات اجتماعی است. یک شرکت ثبت شده به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود باید بداند که این سازمان برای مشاغل کوچک طراحی شده است.و به دلیل انعطاف پذیری و سهولت ایجاد و مدیریت در بین سرمایه گذاران خارجی محبوب است. قوانین شرکت اخیراً تغییر کرده است تا ساختار بخش مالی را تغییر دهد. تعداد سهامداران نیز افزایش یافته و مجوز ایجاد واحد ویژه و صدور بیمه داده شده است. حداقل سرمایه سهام برای ثبت این نوع شرکت ها در حدود ۱۰۰۰۰ یورو است که هزینه های شرکت های نوپا را نشان می دهد. اما ۲۵٪ از این پول باید هنگام ثبت نام در بانکی که به همین منظور افتتاح شده است ، واریز شود. برای مبالغ باقیمانده ،شرکت باید اعتباری در برابر سهامداران اصلی ایجاد کند تا پرداخت کند. اگر شخصی موسس این نوع شرکت ها باشد ،سرمایه اولیه باید به طور کامل پرداخت شود. سرمایه این نوع شرکت ها به سهام تقسیم می شود ، این سهام ارزش اسمی دارند و می توانند آزادانه منتقل شوند.

تعداد سهامداران مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

طبق قوانین ایتالیا ، برای ایجاد یک شرکت با مسئولیت محدود ، باید حداقل یک سهامدار وجود داشته باشد. در مواردی که سهامداران متعددی وجود دارد ، مسئولیت بین همه تقسیم می شود و هر یک از اعضا سهمی متناسب با مشارکت اولیه خود دارند. ساختار مدیریت این نوع شرکت ها در ایتالیا از یک مدیر ، یک هیئت مدیره و چندین دفتر با اختیارات مستقل تشکیل شده است. مفاد نامه شرکت تعداد مدیران و اختیارات آنها را مشخص می کند. برای حسابرسی از این نوع مشاغل ،یک هیئت حسابداری گزارش های حسابرسی سالانه و صورت های مالی را تهیه می کند. صورت مالی باید توسط AC تأیید شود.

شرایط ثبت شرکت با مسولیت محدود در ایتالیا:

قوق شعبه در ایتالیا (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و غیره)یک شعبه می تواند ۱- فاکتور صادر کند ، ۲- کارمند استخدام کند و ۳- تحت عنوان یک شرکت خارجی فعالیت های تجاری انجام دهد.
اگر شعبه قصد استخدام افراد را دارد ، باید در اداره کار ایتالیا ثبت شود. هنگام ایجاد شعبه در ایتالیا ،سوابق مالیاتی باید نگهداری شود و شعبه باید حسابها و سوابق خود را نگه دارد. اسناد حسابداری همراه با مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده باید به سازمان مالیات محلی ارائه شود.تفاوت بین مشاغل محلی و شعب خارجی در این است که شعبه باید حساب مالی و گزارش حسابرسی شرکت مادر را نیز تهیه کند. طبق قانون ایتالیا ، گزارشات درآمد شرکت مادر همراه با ترجمه معتبر ایتالیایی در محل نگهداری می شود.نحوه ایجاد شعبه در ایتالیا (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و غیره) یک شعبه خارجی در ایتالیا مقابل دفتر اسناد رسمی و اداره ثبت احوال واقع شده است. نحوه ایجاد شخصیت حقوقی برای یک شعبه مانند اسنادی مانند تصمیم به افتتاح شعبه (با آدرس دفتر ثبت شده ، نوع فعالیت ، اطلاعات تماس افرادی که شرکت را ثبت می کنند و نمایندگی شرکت شعبه)

مجوز و گواهی ها برای ثبت شرکت در ایتالیا

مجوز و گواهی ثبت شرکت خارجی ، مجوز و گواهی اموال منقول یک شرکت خارجی و نسخه هایی از توافق نامه های شرکت وجود دارد.کلیه اسناد فوق باید توسط اداره اسناد در کشور مبدا تأیید و توسط نماینده قانونی امضا شود. گواهی امضا از دفتر اسناد رسمی ایتالیایی نیز لازم است. یک شعبه باید در بخش Registro delle Imprese اتاق بازرگانی ثبت شود. این عملیات اجباری است و شامل تحویل مدارکی است.که در بالا تایید شده همراه با ترجمه رسمی معتبر ایتالیایی است.در پروتکل تأسیس شعبه در ایتالیا ، ممکن است مدارک دیگری مانند درخواست شماره مالیات بر ارزش افزوده ، از جمله کد مالیات مدیر شعبه و نمایندگان یک شرکت خارجی و کپی پاسپورت مدیر شعبه مورد نیاز باشد. . ایجاد یک شرکت تابعه مستقل در ایتالیا در ایتالیا ، دو نوع تجارت توسط سرمایه گذاران خارجی برای استفاده از تخفیف های مالیاتی برای سرمایه گذاری های خارجی استفاده می شود. یک شرکت فرعی وجود دارد که ادامه شرکت مادر است و یک شرکت تابعه مستقل. اما شرکت تابعه مستقل این مزیت را دارد که مسئولیتی در قبال فعالیت های شرکت اصلی خارجی ندارد.شعبه مستقل یک واحد حقوقی مستقل است که در مورد تجارت تصمیم می گیرد.

نحوه سازماندهی شعبه مستقل: شرکت تابعه

بسیاری از شعب مستقل به عنوان شرکت های خصوصی یا شرکت با مسئولیت محدود سازمان یافته و اداره می شوند .. به عنوان مثال ، سرمایه مورد نیاز برای ایجاد شرکت با مسئولیت محدود ۱۰ هزار یورو است.و مسئولیت سهامداران به سهم آنها در سرمایه شرکت بستگی دارد.مدیریت این ساختار همچنین شامل یک هیئت مدیره است که توسط مجمع عمومی سهامداران منصوب می شود.و افرادی که تجارت می کنند و مسئولیت را بر عهده می گیرند باید عضو شرکت باشند. سهم این نوع شرکت ها به مردم قابل انتقال نیست.یک شرکت تابعه مستقل نیز می تواند در قالب یک شرکت سهامی عام ثبت شود ، در این صورت سهام شرکت محدود می تواند.به بخش دولتی منتقل شود و همچنین در بورس اوراق بهادار ثبت شود. حداقل یکصد هزار یورو سرمایه اولیه برای افتتاح این نوع شرکت لازم است. مدیر عامل شرکت نمی تواند عضو یا سهامدار این شرکت باشد.

زمان لازم برای ثبت این شرکت:

تشریفات ایجاد شرکت های تابعه در ایتالیا در صورت صدور مدارک مورد نیاز بیشتر از ۶ روز طول نمی کشد. موسسان همچنین باید در نظر بگیرند که ظرف ۳۰ روز پس از تصمیم گیری برای ایجاد یک شخص حقوقی ، شرکت باید در ثبت نام ایتالیا ثبت شود. ۲۵٪ از سرمایه در یک حساب بانکی نگهداری می شود.طبق قوانین ایتالیا ، شرکت نامه ، اساسنامه و تصمیم برای ایجاد یک شرکت تابعه باید محضری شود.علاوه بر مالیات ثبت نام قابل پرداخت ، موسس همچنین باید فاکتور و هزینه های دولتی را پرداخت کند.ثبت نام شعبه در یک روز انجام می شود. این ثبت باید به اداره کار ایتالیا اطلاع داده شود.ثبت شرکت باید حداقل ۳۰ روز از تغییرات در لیست عضویت مطلع شود.یک قفسه آماده بخرید.خرید یک تجارت آماده بهترین گزینه برای یک i است.قط با اثبات توانایی مالی و درآمد خود می توانید در کمترین زمان ممکن به راحتی با انستیتوی حقوق بین الملل یاسنا اقامت دائم بگیرید. فرصتی استثنایی برای اقامت در یکی از کشورهای منطقه اتحادیه اروپا و شینگن (ایتالیا) به منظور زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا ارائه دهید.یکی از بی نظیرترین مجوزهای اقامت در اروپا شینگن و ایتالیا اجازه اقامت بدون کار بر اساس اثبات توانایی مالی است.با این نوع مجوز ، متقاضیان می توانند اقامت اروپا در شینگن را در هر کشور ایتالیایی ، بدون ارائه اسناد کامل ، اثبات کننده توانایی مالی خود در کشور مبدا ، دریافت کنند.

مزایای زندگی در ایتالیا (شهرهای رم ، میلان ، تورنیو ، جنوا ، پالرمو ، فلورانس و کاتانیا و غیره)

۱- از نظر حمایت اجتماعی در رتبه اول قرار گیرد
۲- یکی از امن ترین کشورهای جهان از نظر امنیت حقوق فردی و دارایی
۳- به لطف آثار باستانی و هنری از شهرت جهانی لذت ببرید
۴- به لطف ترکیبی از امکانات امنیتی ، خرید و اوقات فراغت و سطح بالای زندگی از نظر کیفیت زندگی در جایگاه دوم جهان قرار بگیرند.
۵- بهترین سیستم آموزشی را در کل اروپا دارد
۶- دارای بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی و مجهز به جدیدترین فناوری
مزایای دریافت اقامت با استفاده از این روش:
۱- سریعترین راه برای اخذ اقامت
۲- نیازی به ایجاد مشاغل نیست
۳- نیازی به استخدام نیرو نیست
۴- عدم پرداخت مالیات
۵- نیازی به مدرک زبان خارجی نیست
۶- سهولت تمدید اقامت
۷- سهولت در تعهد حداقل زمان اقامت
۸- امکان حرکت و زندگی آزاد در کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه شینگه

مدارک مورد نیازبرای مهاجرت به ایتالیا

۱- ترجمه رسمی کارت ملی رئیس خانواده و همسر و فرزندان وی
۲- ترجمه رسمی شناسنامه رئیس خانواده و همسر و فرزندان وی
۳- گذرنامه با اعتبار ۲ سال (گذرنامه قبلی برای تأیید لازم است)
۴- شش قطعه عکس ۵/۴ x5 / 3 رنگی برای همه اعضا
۵- ترجمه رسمی گواهی سو record پیشینه غیر کیفری برای افراد بالای ۱۸ سال

(ترجمه گواهی سو record پیشینه کیفری ظرف ۳۰ روز از آغاز پرونده)
اسناد شرکت:
۱- ترجمه رسمی مجله رسمی شرکت (اعلام ایجاد و تغییر) یا علامت تجاری ثبت شده
۲- ترجمه رسمی سند کار (پروانه بهره برداری – پروانه بازرگانی – کارت بازرگانی یا …) در صورت داشتن
اسناد مالی:
۱- چاپ خرد ۳ ماه اخیر حساب بانکی مدیرعامل و سهامداران به زبان انگلیسی

(گردش مالی) با مهر بانک (۲ نسخه از بانک دریافت می شود)
۲- گواهی مانده حساب بانکی به زبان انگلیسی توسط بانک (۳ نسخه از بانک دریافت می شود)
۳- اثبات ظرفیت داوطلب (اجاره دفتر اسناد رسمی یا املاک و مستغلات

با کد رهگیری و سهام خریداری شده در بورس اوراق بهادار با تأیید سازمان بورس اوراق بهادار و

گواهی سپرده بلند مدت بانکی به انگلیسی و رسید بازنشستگی)
مشاوره و مشاوره برای دریافت ویزای ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن)
موسسه حقوقی بین المللی یاسنا ، با بهره گیری از وکلای مشهور و باتجربه ، خدمات حقوقی ویژه خود

را در قالب پذیرش وکیل و مشاوره حقوقی در مورد اخذ انواع ویزا در ایتالیا (انجمن اوپه شینگن) می پذیرد.
ویزای توریستی ایتالیا (اتحادیه اروپا ، شینگن)
ویزای توریستی ایتالیا شامل افرادی است که قصد دارند از چند روز تا سه ماه برای اهداف گردشگری اقامت داشته باشند.

به یاد داشته باشید که ویزای توریستی اجازه کار به شما را نمی دهد و برای کار در ایتالیا به مجوز کار نیاز دارید.
اولین مرحله برای درخواست ویزا برای هر کشور تکمیل فرم درخواست ویزا است. این فرم را می توانید

از بخش ویزا کنسولگری سفارت ایتالیا در تهران دریافت کنید. فرم باید برای هر نفر کپی شود.
توجه: برای ویزای ایتالیا باید از همه مدارک فتوکپی بگیرید. اسناد اصلی به شما بازگردانده می شوند

و نسخه ها برای بررسی در بخش ویزا باقی می مانند.

مدارک لازم برای سفارت ایتالیا

۱- شناسنامه ایرانی
توجه: ترجمه رسمی شناسنامه همراه با فتوکپی از همه صفحات باید موجود باشد.
۲٫ گذرنامه
توجه: گذرنامه باید حداقل شش ماه پس از تاریخ درخواست ویزا اعتبار داشته باشد.

فقط از صفحات ۱ تا ۵ و همچنین صفحاتی که ویزا مهر شده است ، یک کپی گذرنامه تهیه کنید.
۳٫ سه قطعه عکس رنگی
توجه: اگر عکس همراهان در گذرنامه متقاضی است ، باید دو قطعه عکس از آن را نیز در نظر بگیرید
اطلاعات بیشتر درباره این منبع منبع متن منبع مورد نیاز برای اطلاعات ترجمه اضافی است.

شرایط و هزینه های زندگی در ایتالیا

هزینه زندگی قطعاً بسته به شرایط فردی و سبک زندگی دانشجویان مختلف متفاوت است.اما با توجه به تجربه عینی دانشجویان ایرانی که هم اکنون در ایتالیا زندگی می کنند ،ماهیانه بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ یورو برای پرداخت غذا کافی است.هزینه مسکن هزینه اجاره یک آپارتمان دو خوابه در یک شهر بزرگ بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو است. البته دانش آموزان معمولاً آپارتمان ها را با هم اجاره می کنند. در این صورت ، هزینه ها ۲۵۰ تا ۳۵۰ یورو در ماه و به ازای هر دانشجو خواهد بود.اتحادیه اروپا (شینگن) یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:
۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا است ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاگ هلسینکی ۱۱- پایتخت یونان آتن ۱۲- مجارستان بوداپست پایتخت ۱۳- پایتخت جمهوری ایرلند دوبلین ۱۴- پایتخت لتونی ریگا ۱۵ – پایتخت لیتوانی ویلنیوس ۱۶- پایتخت لوکزامبورگ لوکزامبورگ ۱۷ – پایتخت مالت والتا ۱۸- پایتخت هلند آمستردام ۲۰ پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- پایتخت اسلوونی لیوبلیانا ۲۴- پایتخت سوئد استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب خدمات موسسه حقوق بین الملل سپند آفرین یاسنا در ایتالیا به شرح زیر است:
۱- افتتاح حساب بانکی شخصی در یکی از بانکهای ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۲- اخذ گواهینامه بانکی در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۳- افتتاح حساب بانکی به نام یک شرکت ایتالیایی ثبت شده در تمام مناطق ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۴- اخذ مجوز فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۵- دریافت بیمه درمانی در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۶- اخذ بیمه نامه برای یک شرکت ایتالیایی ثبت شده در تمام مناطق ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۷- اخذ مجوز مالیاتی برای یک شرکت ایتالیایی در تمام مناطق ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۸- اخذ وکالت نامه بر اساس کار و دلیل اقامت ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی اسناد مورد نیاز برای سفر ، اقامت ، ایجاد مشاغل و اجاره دفتر توسط یک وکیل رسمی در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۱۰ – خرید سیم کارت تلفن همراه در تمام مناطق ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۱۱- پرداخت کلیه هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا) توسط سرمایه گذار
۱۲- آمادگی برای به دست آوردن اسناد ایجاد مشاغل یا هرگونه سرمایه گذاری در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۱۳- ارائه اصلاحات تجاری و تجاری در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی کلیه اسناد مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ،

ثبت شرکت و شریک تجاری توسط یک وکیل رسمی در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)

نمونه کار ها در ایتالیا برای هزینه زندگی

۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۱۷ – پرونده اخذ شماره مالیات برای اتباع خارجی در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۱۸- برای اجازه اقامت یا کارت اقامت در ایتالیا اقدام کنید (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۲۰- ثبت نام سرمایه گذار در شهرداری محلی همه مناطق ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۲۱- مشاوره سرمایه گذار در امور مالیاتی در تمام مناطق ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۲۲- پرداخت حق الزحمه وكیل مقیم ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۲۳- مشاوره به خریدار در زمینه فعالیت (ثبت شرکت و شریک تجاری) در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۲۴- پشتیبانی از هزینه های حقوقی در سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اقامت ، ثبت شرکت و غیره در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۲۵- درخواست اجازه اقامت در سفارت ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا) در تهران (جمهوری اسلامی ایران)
۲۶- امضای اسناد خرید و توافق نامه توسط یک وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات برای اخذ ویزای ایتالیا (شینگن ، اتحادیه اروپا)
اطلاعات بیشتر درباره این منبع منبع متن منبع مورد نیاز برای اطلاعات ترجمه اضافی است.

راههای مهاجرت به ایتالیا توسط وکیل حقوقی ایتالیا

راههای  مهاجرت به کشورهای دیگر هفت راه وجود دارد. تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، تولد ، ازدواج ، پناهندگی و ویزای هنرمندان و مشاهیر. مهاجرت تنها با این هفت روش امکان پذیر است و راهی جز این مسیرها وجود ندارد. در این مقاله ، نگاهی داریم به مسیرهای مهاجرت و اقامت در ایتالیا. ایتالیا کشوری زیبا و بدیع در قاره اروپا است که هر ساله مردم با مسیرهای مختلف به این کشور مهاجرت می کنند. موسسه حقوقی حقودان  با سالها تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت به بهترین کشورهای جهان و با کمک وکلای مشهور اروپایی می تواند در این زمینه در کنار شما باشد. برای بررسی شرایط مهاجرت به ایتالیا یا سایر کشورها می توانید با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران در شرایط شما بهترین روش مهاجرت رایگان را به شما بگویند. در ادامه مقاله ما را دنبال کنید.در بخش نظرات نیز می توانید در کمترین زمان سوالات  خود را بپرسید و پاسخ بگیرید.

یک سوال بپرسید!
مباحث پرداخته شده در این مقاله:
از طریق کار به ایتالیا مهاجرت کنید
مهاجرت را در ایتالیا بخوانید
به لطف سرمایه گذاری به ایتالیا مهاجرت کنید
با ازدواج به ایتالیا مهاجرت کنید
کارهای مسکونی متولد ایتالیا
از طریق پناهندگی به ایتالیا مهاجرت کنید
هزینه زندگی در ایتالیا
پاسخ به سوالات متداول در مورد مهاجرت به ایتالیا
مهاجرت به ایتالیا مهاجرت به ایتالیا
می توانید از طریق لینک مقابل با ما تماس بگیرید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان بگیرید.

مشاوره رایگان بگیرید
روش های مهاجرت ۲ مهاجرت به ایتالیا

توسط وکیل حقوقی ایتالیا از طریق کار به ایتالیا مهاجرت کنید

ویزای کار ایتالیا نوعی ویزای اقامت طولانی مدت ایتالیا است که به ویزای ملی یا D-Visa نیز معروف است.ویزای کار ایتالیا فقط ویزای ورود است. این بدان معنی است که شما اجازه ورود به ایتالیا را دارید ،اما شما همچنان باید مجوز اقامت یا permesso di soggiorno را بدست آورید ،که باید ظرف هشت روز از ورود به ایتالیا درخواست شود. بسته به نیاز بازار کار ایتالیا و وضعیت مهاجرت ،دولت ایتالیا هر یک یا دو سال برای یک دوره مشخص درخواست های اجازه کار صادر می کند. علاوه بر این ، سهمیه مشخصی برای تعداد مجوزهای کار در ایتالیا در نظر گرفته شده است. برای دریافت ویزای کار در ایتالیا ، متقاضی باید پیشنهاد کار مربوط به تخصص خود را از کارفرمایان دریافت کند. کارفرما باید برای کارکنان خود اجازه کار به نام Nulla Osta را دریافت کند. کارفرما باید از اداره مهاجرت سوئد (SUI) درخواست اجازه کار کند. دولت ایتالیا برای اتباع خارجی که در حال حاضر در ایتالیا اقامت دارند ، مجوز کار صادر می کند و کسانی که اقامت دانشجویی یا مدرسه ای در ایتالیا دارند می توانند اقامت خود را به محل کار تبدیل کنند.

  چگونه می توانم ویزای ایتالیا و اجازه کار بگیرم؟

اگر شهروند کشور سوم هستید ، قبل از اقدام برای ویزای کار در ایتالیا باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. برای اخذ اقامت و اجازه کار در ایتالیا ، این افراد باید مراحل زیر را دنبال کنند:

یک کارفرمای ایتالیایی شما را استخدام می کند و برای شما اجازه کار می گیرد (او باید برای اجازه کار شما در ایتالیا درخواست کند).پس از دریافت اجازه کار از کارفرما و ارسال آن برای شما ، برای دریافت ویزای کار ایتالیا باید به سفارت ایتالیا در کشور خود بروید. اگر ویزای کار ایتالیا دریافت می کنید ، می توانید:وارد ایتالیا شوید و برای اقامت قانونی و کار در این کشور درخواست اجازه اقامت دهید.علاوه بر این ، متقاضی فقط مدت كوتاهی برای درخواست ویزای كار ایتالیا دارد. دولت ایتالیا همچنین سهمیه سالانه را برای تعداد اتباع کشورهای ثالث صادر شده ویزای کار تعیین می کند.

برای درخواست ویزای کار ایتالیا به چه مدارکی نیاز دارم؟

هنگام درخواست ویزای کار ایتالیا ، باید تمام مدارک لازم برای درخواست ویزای ایتالیا را داشته باشید. شرایط اضافی برای ویزای کار ایتالیا شامل موارد زیر است:

قرارداد کار امضا شده اصل و کپی از Nulla Osta (اجازه کار در ایتالیا)فرم درخواست ویزای بلند مدت ایتالیا تکمیل شده است.گذرنامه با حداقل دو صفحه خالی ، اعتبار حداقل سه ماه پس از انقضا ویزا.عکس گذرنامهاثبات محل اقامت در ایتالیا.اثبات توانایی مالی کافی.هزینه های درخواست ویزا مدارک و مدارک تحصیلی ، کاری و سایر اسناد مرتبط این اسناد باید توسط دفتر امور خارجه و دادگستری تأیید و ترجمه شود و علاوه بر این اسناد ،مقامات ایتالیایی حق درخواست هر سندی را که صلاح بدانند را برای خود محفوظ می دارند. درخواست پس از درخواست ویزای کار ایتالیا

نتیجه گیری

جهت تماس با وکیل ایتالیا با شماره ۰۹۰۳۹۷۵۳۷۵۸ تماس بگیرید.

درباره ی amir

مطلب پیشنهادی

 نحوه اجرا رای در شورا حل اختلاف/اجرا رای در شورا حل اختلاف

 نحوه اجرا رای در شورا حل اختلاف اجرای آرای شورای حل اختلاف شورای حل اختلاف …

7 دیدگاه

  1. سلام، ایا در شهر تورین برای دانشجویان بورسیه که مشکلات مقررات آپارتمان با صاحبخانه را دارند وکیل مجانی یا مدد کار اجتماعی هست؟ متشکرم

  2. سلام ، من دنبال یک وکیل برای الحاق خانواده از افغانستان به ایتالیا هستم ، شهر تورین و یا کونیو باشد بهتر است
    تشکر

  3. به یک وکیل مستقر در میلان نیازمندم، جهت بررسی پرونده و ارائه راه حل. چطور میتونم پیدا کنم؟ داخل سایت آدرس یا شماره ای از ایتالیا نبود.
    ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *