وکیل طلاق غرب تهران

وکیل طلاق غرب تهران موضوعی است که در این مقاله بدان خواهیم پرداخت .ممکن است به وکیل طلاقاحتیاج پیدا کنید .در اینصورت می توانید با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس بگیرید.طلاق یکی از تصمیمات ناگواری ست است که هر فرد ممکن است در زندگی ناگزیر به گرفتن آن شود.

برای همین ما لازم دانستیم توضیحاتی در خصوص طلاق و انتخاب وکیل طلاق برای شما ارائه دهیم .تا بتوانید این مرحله از زندگی که به خودی خود با کشمکش ها و تنش های فراوانی همراه است را با آرامش پشت سر بگذارید.طلاق به چه صورت امکان پذیر است از حیث آن که چه کسی درخواست طلاق بدهد.بدین صورت که طلاق از سوی زن مرد و یا به صورت توافقی هر دو خواستار طلاق باشند.

عکسی در خصوص وکیل طلاق غرب تهران است

لزوم اخذ وکیل در دعاوی طلاق

همانطور که گفتم پرونده‌های مربوط به طلاق انواع متفاوتی دارد و هر یک دارای پیچ خوردگی های حقوقی خاص خود می باشد.به همین منظور مشاوره و یا اخذ یک وکیل میتواند به شما کمک کند.که این پیچ خوردگی ها و گره ها را به سادگی باز کنید و بتوانید ضمن حفظ روابط مسالمت آمیز به نتیجه ایده‌آل و حقوق خود نیز برسید

ویژگی وکیل طلاق خوب

وکیل طلاق خوب می بایست ست که در حوزه امور مربوط به خانواده دارای تجربه و تخصص کافی باشد.و همچنین دارای روابط عمومی خوب و فن بیان قوی باشد تا بتواند ضمن حفظ آرامش طرفین با سخنان سنجیده و نافذ خود فحوای کلام خود را برساند و به خوبی از موکل خود دفاع کند. همچنین باید باید سعی بر این باشد که بهترین و کم هزینه ترین راه را برای موکل خود پیدا کند.به نحوی که پرونده در سریعترین زمان ممکن به سرانجام خود برسد.

این مقاله را نیز حتما بخوانید:وکیل چک در غرب تهران

سوالات متداول

در این قسمت سوالات متداولی که به صورت تلفنی از وکیل طلاق در غرب تهران پرسیده شده را برایتان بازگو می کنیم.

طلاق از سوی زن چگونه است

این مورد نسبت به دو مورد دیگر کمی سخت تر است همانطور که از نامش پیداست. تقاضای طلاق از سوی زوجه هست و و زن می بایست یک دلیل محکمه پسند برای طلاق به دادگاه ارائه دهد.نظیر عدم پرداخت نفقه از سوی غیبت وی و یا اثبات اینکه ادامه زندگی مشترک با دشواری و مشقت زیادی برای زن همراه است.

و زوج موجبات عسروحرج زوجه را ایجاد کرده برای مثال اگر مرد به یک بیماری صعب العلاج و غیرقابل درمان مبتلا باشد.یا به ۵ سال یا بیشتر حبس محکوم شده باشد زن میتواند از این طریق تقاضای طلاق کند.طلاق از سوی مرد در این و طلاق همانطور که از نامش پیداست زوج درخواست طلاق می کند.

از آنجایی که طلاق یکی قا است طبق قانون مرد این حق را دارد.که حتی اگر به همسر خود وکالت در طلاق هم داده باشد.باز هم بتواند او را طلاق دهد و قد به این منظور لازم است که تمامی حقوق مالی همسرش نظیره مهریه نفقه و اجرت المثل را ادا کند. اصولا در غرب تهران این دعاوی در داگاه خانواده ۲ مطرح می شود و وکیل خانواده می تواند انرا انجام دهد

طلاق توافقی چگونه است

این رو از طلاق بهترین روش است چراکه زن و مرد در خصوص تمامی موارد مانند حقوق مالی و یا حضانت فرزند به توافق رسیدند .و هردو با یک تصمیم واحد قصد دارند که از یکدیگر جدا شوند برای مثال زن تصمیم می گیرد.که طبق توافق تمام یا بخشی از مهریه خود را به مرد ببخشد خصوص زوجین می توانند قبل از دادگاه در دفتر وکیل و یا دفتر ثبت اسناد رسمی توافق خود را تنظیم و به عنوان یک سند رسمی تعریف کنند. اصولا در غرب تهران دعاوی مربوطه در دادگاه خانواده ۲ مطرح می شود که توسط وکیل سریعتر حل می شود.

مدارک مورد نیاز جهت طلاق

کارت ملی زوجین
شناسنامه زوجین
سند ازدواج
در صورتی که طلاق به صورت توافقی است برگه عدم امکان سازش

گواهی عدم امکان سازش چیست

این گواهی را پس از گذراندن جلسات مشاوره بهزیستی و غربالگری در غرب تهران  می توانید دریافت کنید. جلسات مشاوره بهزیستی با هدف برگرداندن زوجین به زندگی مشترک و ایجاد صلح و آشتی میان آنها برگزار می شود.که بین ۴ تا ۶ جلسه می باشد و زوجین حتماً باید در این جلسات شرکت کنند .جلسه غربالگری بهزیستی در منطقه ۲ تهران  نیز یکی از مراحل انجام پرونده طلاق است ست که زوجین حتماً می بایست در آن شرکت کنند.طی این جلسه در خصوص دلایل آنها برای طلاق صحبت می شود و سعی می شود که آنها را به سمت یکدیگر سرخ داده و از جدایی شان منصرف کرد..

مراکز بهزیستی برای جلسات غربالگری

مرکز غربالگری بهزیستی شهدای انقلاب
مرکز غربالگری بهزیستی شهدای افسریه
غربالگری بهزیستی شهید ذوالفقاری
مرکز غربالگری بهزیستی حر در منطقه ۲ تهران
مرکز غربالگری بهزیستی آمنه

سخن پایانی

در این مقاله در خصوص وکیل طلاق در غرب تهرن سخن گفتیم. مجموعه ما به صورت تخصصی در شهرک غرب تهران دعاوی خانوادگی و طلاق را انجام می دهد  و می تواند بهترین گزینه برای شما باشد .

درباره ی amir

مطلب پیشنهادی

وکیل اتباع افغانی

وکیل اتباع افغانی برای اخذ تابعیت ایرانی با توجه به حضور گسترده اتباع کشورهایی نظیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *