وکیل طلاق توافقی در صباشهر
وکیل طلاق توافقی در صباشهر

وکیل طلاق توافقی در صباشهر

وکیل طلاق توافقی در صباشهر موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت شما بم مطالعه این مقاله اطلاعات جامع و کاملی در باره پروسه طلاق توافقی در صباشهر حاصل می نمایید. شما می توانید بعد از مطالعه این مقاله با شماره وکیل ما به شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس بگیرید و مشاوره حقوقی داشته باشید.

از آنجایی که صباشهر یکی از شهر های توابع شهریار می باشد بنابر این  باید بدانید که وقت های رسیدگی در شهریار کمتر از یک سال نیست و طلاق شما همین حدود ها زمان می برد. بنابر این مطالعه این مقاله خالی از لطف نیست.شما با مطالعه این مقاله موضوعات مفیدی را آگاهی پیدا میکنید.

وکیل طلاق توافقی در صباشهر چکار می کند

اولین  سوال مهمی که ممکن است  مطرح شود این است که وکیل طلاق توافقی اصولا در شهر صباشهر چه خدماتی انجام می دهد. پاسخ به این سوال روشن است . در واقع ابتدا تعریفی از طلاق توافقی به شما ارائه می دهیم

 • طلاق توافقی طلاقی است که زوج و زوجه بر سر حقوق مالی با هم به توافق رسیده اند و و برای مثال توافق می شود که هر یک از آنها چه حقوقی را می بخشد مثلا زوجه در قبال صیغه طلاق مهریه و سایر حقوق مالی خود را می بخشد. بنابر این هر دو طرف بر سر این موضوع با هم توافق دارند.

نکته مهم این است که وکیل طلاق توافقی در صباشهر این توافقات را بر روی کاغذ می آورد. یعنی اینکه این توافقات را تبدیل به حکم دادگاه می کند . بنابراین  بسیار مهم است که شما در خصوص موضوعات خود در این شهر وکیل اتخاذ نمایید.

بیشتر بخوانید:وکیل طلاق توافقی در شهریار

آیا برای طلاق توافقی در صباشهر وکیل بگیرم یا خیر

یک سوالی که ممکن است  برای شما پیش بیاید این است که ممکن است بگویید نمی خواد خودم می روم و طلاق توافقی را  انجام می دهم. اما سخت در اشتباه هستید . به چند علت

 1. اولین دلیل این است که دادگاه مربوط به صباشهر به شهریار می خورد . در واقع نظر به اینکه خود صباشهر دادگاه مستقلی ندارد دادگاه شهریار صالح به رسیدگی در این موضوع می باشد. وقت های دادگاه شهریار نیز کمتر از ۸ ماه نیست. در واقع شما برای مسئله ای کوچک مثل طلاق توافقی باید حداقل یک  سال زمان بزارید.
 2. مورد بعدی این است که شما برای انجام طلاق توافقی باید  قبلا به واحد مشاوره مراجعه نمایید و مشاوره اخذ کنید. بنابراین  خود اخذ مشاوره از واحد مشاوره حدودا ۳ ماه طول می کشد.

حال سوال اینجاست که مجموعه ما برای شما دقیقا چه کار می کند. در واقع مجموعه ما می تواند بدون حضور زوجین انجام طلاق توافقیشان را در کمتر از یک ماه انجام دهد. بنابراین انجام این مهم  فقط  با ما میسر است و بدون ما انجام این موضوع امکان پذیر نمی باشد.

موضوع دیگر اینکه مجموعه ما بدون مشاوره روانشناسی کار شما را انجام می دهد. در واقع همین موضوع نیز بحثی دشوار می باشد. بنابر این بسیار برای شما بهتر و به صرفه است که این موضوع را با ما انجام دهید.

وکیل طلاق توافقی در صباشهر
وکیل طلاق توافقی در صباشهر

وکیل طلاق توافقی در صباشهر دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

طلاق توافقی در صباشهر دقیقا اقدامات زیر را انجام می دهد

 • ابتدا شما برای انجام امور طلاق توافقی با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس حاصل نموده و موضوع خود را با ما در میان می گذارید.
 • سپس شما به دفتر ما هدایت می شوید و در دفتر ما از شما وکالت اخذ می شود و صورتجلسه توافقات نیز تنظیم می گردد.
 • در نهایت ما از شما وکالت اخذ می نماییم. در این مرحله شما باید وجه را واریز نموده و ما برای شما دادخواست می دهیم.
 • پس از ارائه دادخواست شعبه وقت تعیین می شود .
 • در وقت مناسب در شعبه حاضر می شویم و حکم مربوط به طلاق را به دست شما می دهیم .

برای انجام طلاق توافقی در صباشهر چه مدارکی را باید به وکیل  ارائه دهم

شما در هنگام ورود به دفتر وکیل باید مدارک زیر را آماده کرده و آنرا به وکیل ارائه دهید:

 • اصل عقد  نامه یا رونوشت برابر با اصل شده آن. در واقع شما باید یا اصل اعقد نامه را به وکیل بدهید یا رونوشت برابر با اصل شده آنرا به وکیل بدهید و از این دوحالت خارج نیست.
 • اصل شناسنامه زوج و زوجه تمام صفحات:
 • اصل کارت ملی زوج و زوجه تمام صفحات
 • وکالت در طلاق در صورت موجود یودن
 • ابرا نامه در صورت موجود بودن

پس از اینکه مدارک زیر را اماده کردید وکیل برای شما وکالت الکترونیکی اخذ می نماید و شما به عنوان وکیل دادخواست می دهید

نتیجه گیری

در این مقاله موضوعات زیر را یافتیم

 • یاد گرفتیم که برای طلاق توافقی در صباشهر باید با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس حاصل نماییم.
 • فهمیدیم که مدت انجام طلاق توافقی با وکیل و بدون وکیل خیلی تفاوت دارد. در واقع اگر این کار با وکیل انجام شود کمتر از ۱ ماه انجام می شود اما اگر بدو وکیل انجام شود بیش از ۱ سال زمان می برد
 • یافتیم که برای موضوع طلاق توافقی علاوه بر اینکه عقد نامه و شناسنامه خود را باید به همراه بیاوریم وکالت الکترونیکی نیز باید به وکیل بدهیم
 • یاد گرفتیم که برای انجام طلاق توافقی در صباشهر با وکیل نیاز مراجعه با آزمایشگاه نیست.
 • همچنین یاد گرفتیم که دادگاه مربوط به طلاق توافقی در صباشهر دادگاه شهریار می باشد که وقت های این دادگاه بعضا بین ۶ ماه تا یک سال زمان می برد.
 • در نهایت یاد گرفتیم در رای طلاق توافقی که در مرجع قضایی صادر می شود نوع طلاق طلاق خلع بوده و طلاق خلع طلاقی است که در زمان عده قابلیت روج وجود ندارد.

درباره ی amir

مطلب پیشنهادی

وکیل طلاق توافقی در فشافویه

وکیل طلاق توافقی در فشافویه

وکیل طلاق توافقی در فشافویه موضوعی است که در این مقاله بدان خواهیم پرداخت . …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *