وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر
وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر

وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر

وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. لطفا این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید و مواردی که در خصوص اخذ وکیل در این شهر است به دقت بررسی نمایید. سپس با وکلای ما با شماره ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ یا ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ که در نزدیکی این شهر  هستند تماس گرفته و  موضوع خود را از ایشان مطالبه کنید و حضورا تشریف بیارید.

از آنجایی که شاهد شهر در نزدیک شهریار می باشد و از توابع این استان می باشد طبیعتا  دادگاه آن نیز می خورد به شاهد شهر بنابر این  باید زنگ خطر کنید . چرا که دادگاههای شهریار بیش از یک سال به موضوع طلاق طول می دهند و برای شما موضوع کاملا سخت و دشوار خواهد بود .نگران نباشید. این مقاله را با دقت بخوانید .

 چرا باید در شاهد شهر وکیل طلاق توافقی اخذ نماییم

همانطور که می دانید شهر شاهد شهر یکی از شهرهای شهریار می باشد . بنابر این دادگاه آن نیز مربوط به همان شهریار می شود. حال آیا می دانید که در شهریار وقت های رسیدگی چند وقته است؟ به علت حجم پرونده ها در این نقطه وقت های رسیدگی کمتر از ۷ ماه نیست .

یعنی در دادگاههای شهریار شعب اختصاصی خانواده وجود ندارد و هم دعاوی خانواده و هم دعاوی حقوقی در شعب برگزار می شود. بنابر این برای یک موضوع ساده مثل طلاق توافقی شما باید بیش از یک سال اسیر شوید و رفت و آمد کنید. تازه قبل از آن نیز باید  به جلسات مشاوره بروید .

حال مجموعه ما کار را راحت کرده است . در واقع مجموعه ما اسن توانایی را دارد که طلاق شما را بدون معطلی و در کمتر از ۱ ماه انجام دهد. آن هم بدون حضور زوجین و آنهم بدون اینکه لازم باشد به جلسات مشاوره بروید. بنابر این بسیار بهتر است که به ما وکالت دهید تا اینکه بخواهید خودتان کارتان را انجام دهید .

 

وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر
وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر

وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر چه کار می کند

جهت اخذ طلاق توافقی در شاهد شهر شما ابتدا باید با مشاور ما تماس بگیرید. مشاوره حقوقی ما برای شما با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ یا ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ می باشد.  بعد از اینکه مشاوره کامل را دریافت کردید آنوقت نوبت به این می رسد که حضوری به دفتر ما در این نقطه از شهر مراجعه نمایید. دفتر ما در نزدیک شاهد شهر در شهریار می باشد . پس از اینکه به دفتر ما مراجعه کردرید اقدامات زیر انجام می شود

 1. وکیل ابتدا سعی در صلح و سازش می کند و اگر سازش نشد اقدامات زیر صورت می دهد
 2. ابتدا برای شما توافق نامه طلاق توافقی صادر می شود. یعنی طرفین در خصوص  کلیه شرایط طلاق و سایر شرایط توافق می نمایند. یعنی برای مثال توافق می شود زوج یا زوجه حقوق مالی خود را ببخند.
 3. بعد از آن به شما می کوییم که ادرس خود را به ادرس مورد نظر انتقال دهید و بعد از آن می توانید به ما وکالت نامه الکترونیکی بدهید.
 4. پس از اخذ وکالت نامه الکترونیکی و گرفتن مدارک از شما ، ما برای شما دادخواست طلاق صادر می کنیم و به مجتمع قضایی می فرستیم
 5. پس از حضور در مجتمع قضایی ما برای شما رای طلاق را اخذ می کنیم و پس از قطعیت طلاق و اسقاط حق تجدید نظر و فرجام خواهی  رای قطعی می شود و اماده مراجعه به دفتر خانه است.

شما می توانید به دفتر خانه مراجعه کنید و طلاق خود را ثبت نمایید.

مدارکی که باید به وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر بدهیم چیست 

علی الاصول برای انجام طلاق توافقی در شاهد شهر شما باید مدارک زیر را به وکیل در شاهد شهر بدهید:

 • اصل عقد نامه یا رونشت آن
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات مربوط به زوج و زوجه
 • اصل وکالت نامه طلاق
 • اصل ابرا نامه
 • اصل انتقال حضانت در صورت موجودی

پس از اینکه مدارک زیر را به ما دادید از شما وکالت نامه الکترونیکی اخذ وی مشود و همان پروسه ای که در بالا گفتیم برای شما اجرا می گردد.پ

بیشتر بخوانید:وکیل طلاق توافقی در وحیدیه 

در رای که وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر اخذ می نماید چه مواردی مندرج می گردد

در رایی که وکیل طلاق توافقی در شاهد شهر اخذ می کند می کند موارد زیر درج می شود

 • اولین موضوعی که در رای طلاق توافقی نوشته می شود حقوق مالی زوجین است یعنی زن و شوهر در زمینه مهریه و سایر حقوق مالی یک توافقی می کنند و این توافق در رای دادگاه مندرج می گردد.
 • دومین موضوعی که در رای طلاق توافقی درج می گردد اسقاط حق تجدید نظر خواهی و فرجامخ خواهی است تا سریع رای به دادگاه  برود.
 • سومین موردی که در رای طلاق توافقی قید می گردد  وضعیت جهیزیه است جهیزیه به دو صورت ممکن است پیش بینی شود یا اینکه طرفین پیش بینی می کنند جهیزیه مستر می شود و به زوجه بر می گردد یا مستر شده و زوجه نسبت به آن هیچ ادعایی نارد.
 • چهارمین موضوعی که در رای طلاق توافقی قید می شود وضعیت حضانت فرزند است که به چه کسی داده می شود.
 • پنجمین موضوعی که در رای طلاق توافقی قید می شود وضعیت نفقه فرزند است.
 • ششمسن موردی که در رای طلاق توافقی قید می شود وضعبت  ملاقات فرزند است .

نتیجه گیری

برای طلاق توافقی در وحیدیه شهریار حتما بهتر است وکیل بگیرید چرا که وضعیت اوقات دادگاه شهریار بسیار بغرنج است. می توانید با شماره ۰۲۱۶۵۵۰۸۷۵۴ تماس بگیرید و موضوع را با ما مطرح کنید. مطمئن باشید ما جواب شما را به بهترین نحو می دهیم.

درباره ی amir

مطلب پیشنهادی

وکیل حقوقی پایه یک تهران سرقفلي چيست/بهترين وكيل سرقفلي مشاوره حقوقی حضانت فرزند وكيل كلاهبرداري در شهرك غرب/وكيل كيفري در شهرك غرب وكيل مهريه در شهرك غرب/وكيل خانواده در شهرك غربمشاوره حقوقی املاکمشاوره حقوقی ثبت احوال

مشاوره حقوقی حضانت فرزند

مشاوره حقوقی حضانت فرزند مشاوره حقوقی حضانت فرزند: با توجه به حضانت قانونی کودک ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *