صفحه اصلی / وکیل نفقه / وکیل حقوقی / مشاوره حقوقی رایگان
وکیل تهران مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی اینترنتی وكيل متخصص مواد مخدر/وكيل متخصص مواد مخدر در تهرانازدواج
وکیل تهران

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان به صورت تلفنی به منظوره مشاوره حقوقی انجام می شود. خیلی ها نمی دانند که فارغ التحصیلان رشته حقوق حرفه مشاور حقوقی را به جای سردفتر ، وکیل و قاضی انتخاب می کنند! این افراد ممکن است به عنوان مشاور حقوقی در سازمان ها و مشاغل کار کنند و یا در زمینه هایی مانند امور مربوط به قرارداد ، دادرسی و تحقیقات به دیگران کمک کنند. جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید. اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند برای عقد قرارداد و تنظیم قراردادهای خود از این مشاوران کمک بگیرند تا بتوانند نکات مهم قراردادها را بررسی و بیان کنند. همچنین ممکن است مسئول تهیه پیش نویس قراردادها باشند. در بعضی از شرکت ها قراردادها فقط با تأیید و امضای مشاور حقوقی نهایی می شوند. مهم نیست که در چه شغلی فعالیت می کنید ، مهم نیست که در ایران باشید یا خارج از ایران و فرقی نمی کند شخص حقیقی یا حقوقی باشید! شما باید اطلاعات کاملی در مورد مسائل حقوقی کشور خود داشته باشید. مطمئناً اگر کارمند هستید ، وقت کمی برای تحصیل کامل در رشته حقوق دارید ، بنابراین لازم است یک مشاور حقوقی به همراه داشته باشید تا بتوانید امور مختلف را به طور قانونی در همه زمان ها اداره کنید.

 

مشاوره حقوقی رایگان تهران

مشاور حقوقی وظایف مختلفی دارد. وظیفه اصلی آن ارائه مشاوره و راهنمایی حقوقی است. وی باید اطلاعات حقوقی مورد نیاز را در اختیار اشخاص حقیقی قرار دهد ، متن قراردادها را تهیه و بر روند انعقاد آنها نظارت کند. در همه موارد ، مشاوره حقوقی برای جمع آوری اطلاعات دقیق در مورد موضوع و استفاده صحیح از قانون لازم است. مشاوره حقوقی نقش مهمی در امور کیفری و در روابط خصوصی افراد دارد. چنین شخصی می تواند در زمینه های کار و اداره ، امور مهاجرت ، تجارت و امور بین الملل و سایر موارد حقوقی به افراد کمک کند.

 

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاور حقوقی باید پیش نویس و متن قراردادها را تهیه کرده و بر روند قرارداد و اسناد ارجاع شده در آن نظارت کند. در صورت لزوم ، افراد باید از شرایط و اثرات هر بند در قرارداد مطلع شوند تا هیچ کس ضرر نکند. مشاوره حقوقی می تواند به افراد دارای املاک و مستغلات ، خرید و فروش ، رهن ، وکالت و امور خانوادگی مانند طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه کمک کند.

یک مشاور حقوقی همچنین می تواند لایحه های مورد نیاز را تهیه کرده و به مردم در طرح شکایت و مشاوره به آنها کمک کند. اگر وی مجوز وکالت را داشته باشد ، شخصاً می تواند پرونده را اداره کند. مشاور نقش مهمی در پرونده های کیفری مانند قتل ، اختلاس ، کلاهبرداری ، اعتماد شکنی ، صدور چک های غیر قابل فسخ و سایر موارد دارد و بسته به مشکل مشتری پس از مشاوره حقوقی به وکیل ارجاع می شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در مورد سوالات و مشکلات چک مشاوره بگیرید ، اگر درگیر یک کلاهبردار ، وکیل کلاهبرداری و … باشید ، یک وکیل چک به شما کمک می کند تا مشکل را حل کنید.

جهت مشاوره ی آنلاین با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۲۰۳۰۴۳ تماس بگیرید.

درباره amir

این مطالب را نیز ببینید!

 نحوه اجرا رای در شورا حل اختلاف/اجرا رای در شورا حل اختلاف

 نحوه اجرا رای در شورا حل اختلاف اجرای آرای شورای حل اختلاف شورای حل اختلاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.